ХОРТИКУЛТУРНЕ БИБЛИОТЕКЕ РС - БиХ

ХОРТИКУЛТУРНЕ БИБЛИОТЕКЕ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ - БиХ (Зворник -Сребреница – Братунац - Милићи – Власеница – Шековићи) окупиће се у Зворнику 19.11.2018. на семинару стгручног усавршавања Е - ХОРТИКУЛТУРНЕ БИБЛИОТЕКЕ.
Организатори су Народна библиотека Зворник и Интернет клуб Србије, сектор за библиотеке, архиве и музеје
У интерактивном електронском имкасичном миксу предавачи су Мирко С. Марковић, библиотекар саветник и Драган Сајић, инж. гл.одг.уредник е-часописа gaden.rs.
Теме – сегменти
Зашто релација холтикултура и библиотеке.
Дефинција основних појмова  примењене хортикултуре.
Основи за поставку претрага садржаја и база на сајту www.hortikulturna.biblioteka.org.rs
Могућности за примену елемената из домена хортилуртире у раду јавних и школских библиотека...:
Кративна радионица:
Е-ХЕРБАРИЈУМ У ЛОКАЛНОЈ СРЕДИНИ