ИФЛА Секција за рад са децом и младима у НБС

У  Народној библиотеци Србије 22.08.2019. одржава се Сателит конференције ИФЛА Секције за рад са децом и младима. Том приликом ће на отваеању бити отворена и изложба Library, Space of Childhood Joy која представља најбоље програме за децу и младе који се изводе у библиотекама широм Србије.
Фокус конференције је укључивање, менторство и учење младих библиотекара који раде са децом и младим одраслим особама. Том приликом ће бити представљени "добри примери праксе" из рада са најмлађим и младим корисницима библиотечких услуга. Циљеви конференције су размена иновативних идеја и "добрих примера праксе" уз успоставиљање сарадње библиотекара и јачање истраживања о политици, људском капацитету и развоју технологије за библиотечке услуге за децу и младе. Детаљније кликом на слику.